І лазня запрацює, і хрещення на Басовому Куті відбудеться. Дотримання карантину перевірятимуть без попереджень

Щоб не було зловживань

Рівненська міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила працювати міській громадській лазні на ринку «Моріон».  Дозволила також провести масове хрещення членів однієї з протестантських громад міста.

Ідеться про 20 осіб. Вирішили дати дозвіл з огляду на ширину пляжу і те, що вони будуть проводити хрещення, коли людей не буде, тому усіх можна безпечно розташувати, - сказав міський голова Рівного Володимир Хомко в ефірі Радіо Трек.

Він також зауважив, що дотримання норм карантину будуть перевіряти скрізь і без попереджень – спеціальна комісія проводитиме рейди. Якщо виявлять порушення, заклад можуть закрити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень