«Вето не буде», - Хомко про забудову берега Басівкутського озера

Міський голова пояснив, чому не накладає заборону

Вето на рішення Рівнеради щодо забудови рекреаційної зони Басівкутського озера не накладуть.

На таке рішення у міського голови було лише 5 днів. Однак цей термін вже сплив, пояснив Радіо Трек очільник Рівного Володимир Хомко:

Я би наклав вето, якби вони до мене звернулися відразу після сесії.

 

Я на вето маю 5 днів – воно втрачене. Я у відпустку пішов після сесії і всі це знали – я за два тижні попередив, що я на три дні після сесії від’їжджаю. Сказали б відразу – я б це вето наклав, а так – вже час минув.

Нагадаємо, що на останньому засіданні сесії Рівнеради 22 депутати змінили цільове призначення відразу трьох земельних ділянок неподалік водойми. Тоді вони фактично дозволили звести багатоповерхівки на площі майже пів гектара. Утім, рівняни переконані, що це – незаконно, тому у понеділок влаштували пікет під міською радою, вимагаючи від мера ветувати рішення депутатів.

На той час його обов’язки виконував секретар міськради Сергій Паладійчук. Однак накладати вето він був не в праві, наголосив міський голова.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень