Хто у серпні може не поспішати: усе що треба знати про профогляд перед початком навчального року у Рівному

А дітям без щеплення можуть відмовити у видачі довідки

У новому навчальному році школярам потрібно пройти медичний огляд та отримати відповідні медичні довідки.

Враховуючи вимоги чинного законодавства та офіційні роз’яснення Міністерства охорони здоров’я та Головного санітарного лікаря України, управління охорони здоров’я Рівного пояснює умови проходження медогляду школярами у 2021 році.

- Варто зазначити, що лише першокласники повинні пройти медогляди в серпні, школярі інших вікових категорій – впродовж року. Цей медичний огляд прив’язується до дня народження дитини та діє один рік.

 

Відповідальність за проходження медичного огляду покладається на батьків, - зазначив начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

Щоб розпочати процедуру проходження профілактичного огляду школяра, необхідно перш за все звернутися до сімейного лікаря/педіатра, з яким укладена декларація. Медичний профілактичний огляд дитини проводиться в присутності батьків або інших законних представників у медичному закладі.

Після проходження щорічного обов’язкового огляду учень отримує довідку форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та 086-2/о.

Учням, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення згідно з українським календарем щеплень (затвердженого наказами МОЗ № 595 16.09.2011, № 551 від 11.08.2014, № 947 від 18.05.2018), може бути відмовлено у видачі довідки форми 086-1/о.

Схема періодичності обов’язкових медичних оглядів:

  • 6, 11 років – 1 раз в рік (хірург, офтальмолог, стоматолог, інші спеціалісти за показами, аналіз крові);
  • 7, 8, 9, 10, 12, 13 років – 1 раз в рік лікарем-педіатром або сімейним лікарем, інші спеціалісти та додаткові методи досліджень за показами;
  • 14, 15 років – 1 раз в рік (стоматолог, гінеколог дитячий за показами, дитячий хірург, ендокринолог, психолог за показами, флюорографія, аналіз крові);
  • 16, 17 років – 1 раз в рік (стоматолог, гінеколог дитячий за показами, флюорографія).

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень