Холодний душ для мільйонів українців від Міноборони

Людей просять не поспішати називати населені пункти «нашими»

У суботу, 10 вересня, у телеграм-каналах та соцмережах раз за разом з’являлися повідомлення про звільнення ЗСУ тих чи інших населених пунктів у Херсонській, Донецькій та Херсонській областях.

Міноборони закликає не поширювати неперевірену інформацію.

Дякуємо всім небайдужим, але ми самі впораємось з психологічним тиском на ворога! Не треба писати про кожен тимчасово окупований населений пункт, що він вже наш. На жаль, зараз мережами шириться багато інформації про нібито звільнені населені пункти, яка не відповідає дійсності.

 

Серед, так би мовити, «звільнених» у ваших постах зустрічаються населені пункти, які лише частково контролюються ЗСУ і там тривають бої, а є навіть такі, звільнення яких немає в планах на найближчі дні, - заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

Маляр звертає увагу, що говорити про те, що населений пункт «наш», можна лише коли він «зачищений та правоохоронними органами здійснено стабілізаційні заходи».

Тобто, якщо наші війська фізично зайшли в населений пункт, це ще не означає автоматично, що ми його контролюємо. Попереду ще можуть бути бої та чимало спеціальних заходів зі звільнення, - наголосила заступник міністра.

Вона навела приклад Балаклії.

Кілька днів тому було повідомлення, що війська зайшли у місто. Сьогодні ми остаточно встановили у місті контроль, провели всі необхідні заходи та підняли прапор - про що теж були повідомлення на ресурсах Міноборони та ЗСУ, - зазначила Маляр.

За словами Маляр, щоб убезпечити себе від неправдивої інформації та не стати жертвою пустих сподівань, слід читати офіційні джерела всіх органів влади військової вертикалі.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень