Громадській організації Рівного за кошт міського бюджету наймуть працівника

Це організація, яка об’єднала дітей і молодь з обмеженими фізичними і розумовими можливостями, їхніх батьків

Організація «Передзвін» існує вже шостий рік. Міська влада надала їй приміщення. Тут знаходять собі заняття і проводять час молоді люди з дитячим церебральним паралічем, затримкою психічного розвитку, розумовою відсталістю, синдромом Дауна тощо.

Міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що з проханням надати організації за кошт бюджету міста працівника, звернулися батьки дітей з вадами здоров’я.  

Йдеться про громадську організацію «Передзвін». Буду просити депутатів, щоб проголосували, щоби ввести одну ставку, щоб з цими дітьми була весь день людина, щоб доглядала за ними. Хоча це й громадська організація, але справу хорошу вони роблять, тому просто профінансуємо, одну людину наймемо, щоб з дітьми була.

Володимир Хомко на засіданні міськвиконкому доручив заступнику начальника міського управління праці та соцзахисту населення Олені Петрик знайти законний спосіб задовольнити прохання батьків дітей з «Передзвону».

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень