Трійка рівненських татусів, які виховують трійню (ФОТО)

Досить часто, коли ми пишемо про багатодітні сім'ї, в першу чергу, згадуємо про мам, обділяючи увагою татусів

Сьогодні спробуємо виправити ситуацію і згадати про татусів, яким випало особливе щастя - виховувати трійню.

Рівнянин Віктор Ярута став татусем трійні у третю річницю одруження. Дмитрик, Даринка та Діанка з'явились на світ у червні 2016 року. Мама діток - волейболістка рівненської "Регіни".

 

Рівненський журналіст Олександр Казимирський став щасливим татусем трійні наприкінці 2015 року. Діток назвали Іван, Катерина та Наталія. Мама трійнят працює лікарем-гінекологом в обласній лікарні.

 

Найвідоміший рівненський татусь трійні - Володимир Мартинчук працює заступником начальника організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради. Він сам виховував чотирьох донечок. Мама дітей померла після народження трійнят. І на плечі молодого татуся лягла відповідальність за старшу донечку і новонароджених Віру, Надію та Любов.

У 2003 році Володимир Мартинчук став переможцем всеукраїнського конкурсу «Гордість країни» в номінації «Сімейна історія».

Нині трійнятам вже по 22 роки. Дивіться, якими красунями вони виросли.

Фото з мережі Фейсбук

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень