«Так, справді, школярка вагітна у 15. Але вчителів не карали», – голова ОТГ на Рівненщині

Через школярку на Дубенщині – скандал

Місцеве видання «Наше дзеркало» повідомило про те, що школярка однієї зі шкіл району завагітніла у 14 років, і за це, буцімто, покарали доганами вчителів – біології, основ безпеки життєдіяльності і класного керівника. Це викликало бурхливе обговорення у соцмережах. Мовляв, яких тільки обов’язків вже не навісили на вчителів. А тут ще й за ТАКЕ догани.

Втім, голова Мирогощанської ОТГ, в одній зі шкіл якої навчається вагітна школярка, Світлана Соборук запевнила, що насправді ніхто вчителів за це доганами не карав:

Це зовсім не правдива інформація. За що вчителів карати? Вони що, в чомусь винні? Ну самі посудіть. Нормальні адекватні люди - директор школи і ми. То за що вчителю давати догану?

Світлана Соборук поінформувала також, що вагітній школярці у листопаді буде 16 років. Мама її мешкає в Дубні. А вона жила біля бабусі й дідуся у селі.

Це нормальна дівчинка. Ходить у школу, гарно вчиться. Завагітніла. Лежить зараз у лікарні на збереженні. Батько дитини - її майбутній чоловік і його батьки ходять до неї. Чоловік сказав, що як вона народить дитину, він її визнає, оформить батьківство. Носить їй їсти щодня. З лікарями спілкується. А як їй 16 років настане, вони одружаться.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень