Грейдери та пісок таки є. Як комунальники чистять дороги Рівного (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Наш кореспондент проїхався грейдером вулицями міста

За словами керівника міськШЕУ Віктора Климука, сьогодні на дорогах міста працювало три грейдери. Вчора працювало чотири.

Загалом, зі слів Віктора Климука, ситуація така:

- Над розчищенням доріг у Рівному працює 24 одиниці техніки ШЕУ, крім того, залучено ще 12 одиниць інших комунальних підприємств і 3 одиниці - наймані (компанія «Рівнешляхбуд»). Окрім техніки на вулицях Рівного - 90 двірників.

Але основною проблемо, зауважує Віктор Климук, є нестача кадрів, адже:

не вистачає фахівців, які могли б керувати грейдерами (зарплата до 4000 грн)

Через нестачу кваліфікованих кадрів та великий обсяг роботи водій грейдера Олесь Колесник каже, що вже кілька днів поспіль не може потрапити додому:

- Грейдер працює вже чотири дні поспіль. Сам я проживаю у селі Дядьковичі, але зараз, можна сказати, живу на базі ШЕУ. Сподіваюсь, на вихідних таки вдасться відпочити. Рівняни хочуть чисті дороги, але, на жаль, немає охочих працювати машиністом автогрейдера для того, щоб ці дороги почистити. Взагалі, нам не вистачає техніки. Для Рівного потрібно було б мати мінімум 7 грейдерів.

Крім того, до міськШЕУ інколи звертаються мешканці приватних секторів Рівного зі скаргами на нерозчищені дороги у приватних масивах. На що Віктор Климук зауважує, що згідно з програмою благоустрою, мешканці приватних секторів зобов’язані самі очищати свою територію.

Нагадаємо, ми також писали про те, чи змінилася ситуація на дорогах Рівного на четвертий день після першого снігопаду. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень