Від міського голови Рівного вимагають пояснень щодо стану вулиць

Городяни обурюються, що дороги не прочищені від снігу і не посипані

[media=73888]

Так, рівнянин Володимир Стратонов виклав фото (вгорі) і прокоментував:

...при всій повазі до очільників міста з сумом констатую: 90% тротуарів міста - це травмонебезпечна ковзанка

А рівнянка Ольга Данилевич написала:

Після сьогоднішнього пішком ходіння на авто, зі слів на вечір тільки одні матюки!! Вербова - швидкість руху 10-15 кмгод, гори снігу і льоду,зуби на панелі,Корольова - те саме. Млинівська( біля авторинку) каша і задубівший сніг, Макарова до повороту на Вербову- фури мусять займати смугу руху, на вечір - дорога -скло, з напливами льоду по всій дорозі. З Вербової поворот на Макарова- скло, Біля Поліклініки № 3- маршрутки стають за 1,5 до зупинки, бо там просто нереально під"їхати ближче, (те саме на парковці), Кн.Острозького- лід , на 6-гвардійську навіть не ризикнула повертати з Вербової. Їде посипачка - вибірково місцями посипала, а сніг навіть не намагалася прибрати перед собою!!! І це одна єдина прибиральна машина, яку я сьогодні побачила за день!!

Реагуючи на такі й подібні повідомлення, депутат міськради Рівного Любов Романюк направила міському голові Рівного депутатське звернення з вимогою пояснити, чому такий стан вулиць міста. Про це вона повідомила у Фейсбук:

Любов Романюк

В місті колапс і це факт. Скерували до міського голови відповідне звернення і чекаємо відповіді.

[media=73887]

А поки стан вулиць залишається незадовільним, депутат Любов Романюк сама взялася за лопату:

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень