Гороскоп на тиждень 31 травня - 6 червня для всіх знаків Зодіаку

Стрільцям - відпочинок, а Терезам - побачення

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку розповість, які події слід чекати на цьому тижні.

Овен

На цьому тижні ви будете дратівливим і збудженими. Постарайтеся вгамувати свій запал й сконцентруватися на важливих справах. Вам слід виконати в цей час всі свої обіцянки й завершити розпочаті справи.

Телець

На цьому тижні вам слід приділити час для дому й близьких людей. Проведіть генеральне прибирання й створіть приємну атмосферу для себе й рідних у квартирі. Розумно розподіліть свої обов'язки на тижні.

Близнюки

Ваш запас сил й енергії може на цьому тижні суттєво зменшиться. Постарайтеся сконцентруватися на навчанні й саморозвитку. Старайтеся перевіряти інформацію, яку отримуєте від колег й знайомих. В цей час вам краще не планувати важливих справ, бо все може «піти не за планом».

Рак

Тиждень сприятливий для вас у роботу й спілкуванні з колегами. Постарайтеся приділити час для рідних й близьких людей, бо вони потребуватимуть вашої уваги й допомоги. Не забудьте також про себе й свої бажання.

Лев

Ці дні будуть для вас насичені емоціями й подіями. Постарайтеся зосередитися на роботі й побутових справах. Свої сили краще збережіть для нових звершень та проєктів. Постарайтеся контролювати себе в спілкуванні з рідними, бо можуть виникнути конфлікти на «пустому місці».

Діва

Тиждень ідеальний для справ, візьміть на себе додаткове навантаження й покажіть чудовий результат. Керівництво відмітить ваші старання й можливо навіть дасть премію. Постарайтеся в цей час використати свої сили й енергію з максимальною користю. 

Терези

У цей період вам краще приділити увагу своїм коханим, оскільки можуть виникнути непорозуміння між вами. Постарайтеся бути уважними й турботливими до свого партнера, оскільки їм потрібно як ніколи ваша увага. На роботі час взяти відпустку й вирушити на заслужений відпочинок. 

Скорпіон

Для вас цей тиждень ідеально підходить для нових починань. Ви зможете відстояти свою думку й заслужити повагу від керівництва й колег. Не забувайте про саморозвиток й відпочинок, оскільки ви надто багато берете на себе обов'язків. 

Стрілець

На цьому тижні ви можете сміливо брати відпочинок й відкласти всі справи на пізніше. Ви добряче попрацювали останнім часом й саме час нагородити себе відпусткою за виконанні справи. Зустріньтесь з друзями або відправтеся в подорож, будь-які зміни на цьому тижні підуть вам на користь. 

Козоріг

На цьому тижні потрібно подбати про своє здоров'я. Ви надто багато працюєте останнім часом й геть забуваєте про відпочинок й свої інтереси. Постарайтеся взяти паузу в буденних справах й влаштувати собі справжнє свято за келихом вина в хорошій компанії. 

Водолій

На початку тижня у вас можуть виникнути проблеми з колегами й близькими. Можуть виникнути непорозуміння й труднощі на роботі. Постарайтеся набратися терпіння й ставитися з розумінням до інших. Вашу лояльність та приязність обов'язково відмітять. 

Риби

Цього тижня очікуйте сильного емоційного сплеску. Зверніть увагу на ваше ментальне здоров’я та духовний розвиток. Постарайтеся більше комунікувати з колегами, а також знайдіть час для відпочинку з друзями й близькими людьми.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень