Погруддя радянського вождя викопали у центрі Рівного (ФОТО)

Це бюст Сталіна

Знайшли його на глибині близько 1 метра на вулиці Словацького. Тут проводили земляні роботи, щоб, за замовленням міської влади, виконати реконструкцію дворової каналізації.

Директор підприємства «Пром-енерго-консалтинг» Юрій Шкарапа, працівники якого знайшли Сталіна, розповів: 

Скульптура має розміри метр на метр, виконана з бетону. Важить близько 600 кг: четверо людей ледве підняли.

 

Залишили Сталіна поки на вулиці Словацького і вирішуємо, що з ним далі робити: закопати десь чи розбити і замостити якусь яму, щоб людям прислужився.

 

Якщо влада міста хоче – то хай цей бюст забирає. Але, думаю, що історичної цінності він не становить. Та й у музей, на мою думку, Сталіна відправляти не можна, бо ще знайдуться такі, що йому квіти почнуть носити.

За словами Юрія Шкарапи, за 17 років роботи їхнього підприємства всяке доводилося знаходити під час земляних робіт - міни, гранати, людські останки, але така знахідка, як бюст, у них - вперше. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень