ON-LINE

Петиція з проханням покращити вигляд радянських будинків у Рівному стрімко набирає голоси

понеділок, 12 серпня 2019
Автор просить організувати фасадні роботи

На сайті міськради Рівного стрімко набирає голоси петиція, автор якої просить організувати фасадні роботи з покращення зовнішнього вигляду радянських будинків у центрі міста.

Звернення написав Павло Кучерешко. За шість днів збору підписів петиція зібрала вже близько половини від необхідної кількості голосів. 

Ось частина самого тексту звернення (подаємо без змін):

Архітектурна спадщина радянського союзу у вигляді житлових будинків, багатоповерхівок, шкіл, лікарень, тощо, в теперішньому стані різко контрастує із навколишнім середовищем, і в першу чергу це стосується центру міста, вигляд якого вона відверто псує.

 

Для прикладу: багатоповерхівки навпроти Філармонії (органного залу), будинок навпроти «драмтеатру», багатоповерхівка біля «Злати Плази», перед якою планують реорганізувати і перебудувати площу за новим проєктом, але вигляд будинку поруч у поточному стані вже зараз викликає і буде ще більше викликати когнітивний дисонанс у мешканців і гостей міста на фоні контрасту із площею та самою «Плазою» і сучасним «Манхеттеном» навпроти.

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року” місцеві органи виконавчої влади повинні щороку розробляти і затверджувати плани заходів щодо реалізації Стратегії, схваленої цим розпорядженням, і запропонована ідея має пряме до цього відношення.

Кінець збору підписів - 19 вересня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного