Головний архітектор Рівного досі без свідомості

За однією з версій, він міг травмуватися під час падіння

Головний архітектор Рівного Сергій Семенець, якого минулого тижня без свідомості із черепно-мозковою травмою госпіталізували у нейрохірургічне відділення Рівненської міської лікарні, досі перебуває у реанімації.

Про це повідомив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Рівненської міської лікарні Ігор Дундюк.

Зі слів лікаря, стан чиновника стабільно важкий, прогнозів лікарі поки не дають. Чоловік переніс вже дві операції й досі перебуває у реанімації на апараті штучної вентиляції легень.

Додамо, що до сьогодні достовірно не відомо, що трапилося із головним архітектором Рівного Сергієм Семенцем. Однією з версій подій, які призвели до травмування чиновника, є падіння.  Говорить заступник головного лікаря з хірургічної допомоги  Рівненської міської лікарні Ігор Дундюк:

– Одна із версій – це самостійне падіння. Я як лікар з самого першого дня казав, що він міг падати сам з висоти власного зросту. В нього є порушення ритму серця з брадікардією, яке може давати втрату свідомості тимчасову. Така патологія, яка в нього є, і яка в нього була до травми ще, що серце б'ється неритмічно, плюс воно б'ється дуже повільно, може давати втрату свідомості. Коли людина втрачає свідомість, вона може падати. 

Зауважимо, що наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України, це умисне тяжке тілесне ушкодження.

Правоохоронці намагаються з’ясувати усі обставини події. Опитують свідків та очевидців трагедії. Однак не виключають, що головний архітектор Рівного Сергій Семенець міг сам впасти і травмуватися. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень