Рівненський ЦНАП - взірець для всієї України

Принаймні так констатував підкомітет Верховної Ради

До Рівного приїхала делегація з Києва обговорити переваги і недоопрацювання у впровадженні адміністративної реформи, зокрема щодо надання послуг ЦНАПами. Перед засіданням круглого столу члени виїзного засідання відповідного підкомітету Верховної Ради відвідали Рівненський Центр надання адмінпослуг. На їх думку, ЦНАП у Рівному - зразковий в Україні, говорить голова Всеукраїнської асоціації ЦНАПів В’ячеслав Толкованов:

Треба наголосити, що цей центр відкривав Президент України. Не кожен ЦНАП має чи мав таку честь, щоб глава держави його відкривав. Президент зазначив, що це один із модельних ЦНАПів на сьогодні в Україні, - сказав В’ячеслав Толкованов.

Йшлося також про те, що 2 грантових проекти залучено в об’єднаних громадах у створенні ЦНАПів, працюють над тим, щоб збільшити їх кількість.

Разом з тим, впровадження децентралізації на Рівненщині не так схвально оцінюють. Все через неефективних керівників, впевнений голова підкомітету ВР з питань адмінпослуг, нардеп від Рівненщини Олександр Дехтярчук. З його слів, саме через керівників різних рівнів у області, торік Рівненщина не змогла освоїти 21 мільйон гривень і повернула їх в держбюджет:

21 млн грн повернулися у державний бюджет України невикористаними. Я вважаю, що чиновники, які винні у цьому, повинні просто піти з посади. І на місцях, і в високих посадах, і в деяких - це підрядники, які не змогли навести лад. Чому, в умовах коли держава виділяє кошти на регіональний розвиток, а ці кошти не використовуються, а повертаються в державний бюджет, -  каже Олександр Дехтярчук.

Цього року держбюджет виділив понад 6,5 мільярдів гривень на регіональний розвиток. З них понад 25 млн піде на соціально-економічний розвиток для вже створених об’єднаних громад Рівненщини. До прикладу, у сусідній Тернопільські області ця сума вп’ятеро більша. Між тим, 3 мільярди цьогоріч передбачив Державний фонд регіонального розвитку. Жоден проект з Рівненщини не подався на залучення цих коштів в область.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська Журналістка

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень