На Рівненщині підбили підсумки «Спортивної зими»

У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Рівненської області взимку проходили конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима»

Основним завданням проведення заходів було максимальне залучення дітей до організованої рухової діяльності через активні форми дозвілля та зимові розваги. За підсумками поданих звітів з міст та районів області про проведення конкурсів, журі визначило переможців та призерів у кожному з них, - розповіли у  «Рівненському обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможцями та призерами у конкурсі «Зимова фортеця» стали:

I місце – дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 45 «Пролісок» Рівненської міської ради;

ІІ місце – Костопільський дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко»;

ІІІ місце – Франівський дитячий садок-ясла «Сонечко» Симонівської сільської ради Гощанського району та Озерянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Озерянської сільської ради Дубенського району.

У конкурсі «Сніговик FEST» перше місце здобула Соснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради. Друге місце у спеціалізованої школи розвитку І ступеня № 5 м. Сарни з поглибленим вивченням іноземної мови. Бронзові нагороди дісталися Зірненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради.

У конкурсі «Зимові рекорди» визначено лише одногопереможця, і ним став Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради.

Переможці та призери у кожному з конкурсів будуть нагороджені кубками, дипломами  та призами Відділення НОК України в Рівненській області, які отримають під час проведення спортивно-масових заходів у відповідних навчальних закладах.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень