На Рівненщині підбили підсумки «Спортивної зими»

У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Рівненської області взимку проходили конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима»

Основним завданням проведення заходів було максимальне залучення дітей до організованої рухової діяльності через активні форми дозвілля та зимові розваги. За підсумками поданих звітів з міст та районів області про проведення конкурсів, журі визначило переможців та призерів у кожному з них, - розповіли у  «Рівненському обласному центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможцями та призерами у конкурсі «Зимова фортеця» стали:

I місце – дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 45 «Пролісок» Рівненської міської ради;

ІІ місце – Костопільський дошкільний навчальний заклад № 3 «Сонечко»;

ІІІ місце – Франівський дитячий садок-ясла «Сонечко» Симонівської сільської ради Гощанського району та Озерянський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Озерянської сільської ради Дубенського району.

У конкурсі «Сніговик FEST» перше місце здобула Соснівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради. Друге місце у спеціалізованої школи розвитку І ступеня № 5 м. Сарни з поглибленим вивченням іноземної мови. Бронзові нагороди дісталися Зірненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради.

У конкурсі «Зимові рекорди» визначено лише одногопереможця, і ним став Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради.

Переможці та призери у кожному з конкурсів будуть нагороджені кубками, дипломами  та призами Відділення НОК України в Рівненській області, які отримають під час проведення спортивно-масових заходів у відповідних навчальних закладах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень