Без кандидатур: обрання голови облради - питання не нагальне

У цей четвер на сесії депутати розглядатимуть питання про обрання голови Рівненської обласної ради. Втім, досі зберігається інтрига щодо того, кого ж на цю посаду запропонують. Адже офіційно поки жодна кандидатура не висунута.

Сьогодні на засіданні президії обласної ради поставити головою запропонували першого заступника голови облради Миколу Драганчука.

Киваючи на нього, голова фракції «Батьківщина» Микола Кучерук заявив:

Може, давайте зробим, слухайте, що треба обрати першого заступника. В нас голова вже є. Ми просто підтвердимо його повноваження, та й хай працює.

 

Але на кандидатурах голів не зупинялися. Вирішували, коли саме розглянути питання про обрання голови – на початку чи під кінець сесії.

Депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Свисталюк запропонував:

Ми вже, слава Богу, пропрацювали понад півроку і це питання не є настільки нагальним, як інші соціально-економічні питання. Тому пропоную спочатку розглянути більш важливі, а питання про голову - наприкінці сесії.  

14 голосами "за" пропозицію Свисталюка підтримали. 

Пізніше голова фракції Радикальної партії Оксана Лозова повідомила, що їхня фракція ще не вирішила, чи висуватиме свого кандидата на посаду голови. Мовляв, прийматиме рішення з цього приводу завтра. Тим часом, подейкують, що серед кандидатур на голову облради є, окрім Миколи Драганчука, і представник фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олександр Корнійчук, який вже побував на посаді і вимушений був написати заяву на звільнення через бійку з іншим претендентом на посаду - "раликалом" Володимиром Ковальчуком. 

Нагадаємо, що ми писали про ще одну можливу кандидатуру на посаду голови. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень