Без кандидатур: обрання голови облради - питання не нагальне

У цей четвер на сесії депутати розглядатимуть питання про обрання голови Рівненської обласної ради. Втім, досі зберігається інтрига щодо того, кого ж на цю посаду запропонують. Адже офіційно поки жодна кандидатура не висунута.

Сьогодні на засіданні президії обласної ради поставити головою запропонували першого заступника голови облради Миколу Драганчука.

Киваючи на нього, голова фракції «Батьківщина» Микола Кучерук заявив:

Може, давайте зробим, слухайте, що треба обрати першого заступника. В нас голова вже є. Ми просто підтвердимо його повноваження, та й хай працює.

 

Але на кандидатурах голів не зупинялися. Вирішували, коли саме розглянути питання про обрання голови – на початку чи під кінець сесії.

Депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Свисталюк запропонував:

Ми вже, слава Богу, пропрацювали понад півроку і це питання не є настільки нагальним, як інші соціально-економічні питання. Тому пропоную спочатку розглянути більш важливі, а питання про голову - наприкінці сесії.  

14 голосами "за" пропозицію Свисталюка підтримали. 

Пізніше голова фракції Радикальної партії Оксана Лозова повідомила, що їхня фракція ще не вирішила, чи висуватиме свого кандидата на посаду голови. Мовляв, прийматиме рішення з цього приводу завтра. Тим часом, подейкують, що серед кандидатур на голову облради є, окрім Миколи Драганчука, і представник фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олександр Корнійчук, який вже побував на посаді і вимушений був написати заяву на звільнення через бійку з іншим претендентом на посаду - "раликалом" Володимиром Ковальчуком. 

Нагадаємо, що ми писали про ще одну можливу кандидатуру на посаду голови. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень