Сьогодні жоден із голів Рівненської облради не з’явився на роботі (4 ФОТО)

Приймальня Голови облради

Нагадаємо, напередодні Рівненський окружний адміністративний суд визнав рішення Рівненської облради про звільнення Володимира Ковальчука з посади голови незаконним, а самого «радикала» постановив поновити на посаді. Між тим, ані чинний голова Олександр Корнійчук, ані поновлений екс-очільник облради Ковальчук на роботу вчасно не прийшли.

Богдан Гречко (зліва) спілкується з журналістами

Начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату облради Богдан Гречко у розмові із журналістами повідомив, що з облради до суду було подано заяву з проханням роз’яснити судове рішення. Доки цього не станеться, жодних змін у керівництві облради не відбуватиметься. Далі пряма мова Богдана Гречка:

– На цей час Рівненська обласна рада хоче знати, яким чином вона має виконувати це рішення суду. Згідно з Кодексом законів про працю роботодавець повинен видати наказ, розпорядження, рішення про поновлення працівника на посаді. В цьому випадку ми говоримо про те, що роботодавцем є Рівненська обласна рада. Питання про його поновлення має бути вирішене Облрадою. Іншого варіанту, іншого шляху, згідно з законом, немає.

Також Богдан Гречко додав, що юристи облради хочуть побачити повний текст судового рішення, аби підготувати апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного суду та оскаржити поновлення Володимира Ковальчука на посаді. До того часу, запевняє юрист, є лише один легітимний голова облради – Олександр Корнійчук.

Заява про роз'яснення постанови суду

Заява про роз'яснення постанови суду

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень