Go_A: «Україну взагалі можуть не допустити до «Євробачення» (ФОТО)

Через надмірну політизацію Нацвідбору

Катерина Павленко – лідер гурту Go_A – в ексклюзивному коментарі «Сьогодні» заявила, що Україна знову може бути відсторонена від участі в «Євробаченні». Так само, як і у 2019 році.

При цьому, за словами артистки, українців чекають на конкурсі.

«Україну там дуже сильно чекають.

 

Після нашого тогорічного виступу ми досі отримуємо повідомлення від єврофанів і Україна для них відкрилась зовсім з іншого боку.

 

Тож хотілось би продовжувати цю історію успішно», – поділилась з нами Катя.

Також Павленко зазначила, що про незаконний перетин кордону з Кримом Аліни Паш будо відомо ще до Нацвідобру і тому організатори кастингу повинні були врахувати це одразу.

«Дуже дивно, що на це закрили очі. Адже було зрозуміло, що суспільство буде дуже неоднозначно реагувати на цю ситуацію.

 

Невже вони (організатори, – ред.) думали що ніхто нічого не запідозрить і що українці забули про цю історію?!», – зазначила артистка.

Солістка гурту Go_A додала, що зараз склалась неоднозначна ситуація і заміняти учасника на когось іншого буде не зовсім доречним.

«Є велика ймовірність що можуть визнати, що в Україні занадто політизований відбір відбувся і взагалі дискваліфікувати нас цього року.

 

Мені здається треба знову зробити висновки, як після 2019 року і ретельніше ставитись до відбору, і якщо «Суспільне» вже поставило певні правила, яким має відповідати учасник, то треба їх якісно перевіряти"

На думку Катерини, скандали на Нацвідборах в Україні – це постійна тема, адже наш народ дуже серйозно ставиться до «Євробачення».

За словами співачки, з одного боку це класно, бо це така всеукраїнська підтримка, а з іншого – іноді українці дуже гостро реагують на конкурсантів, які їм не подобаються.

- Якщо європейці до цього ставляться більше як до розваг, то для українців, це прям як відправити десь когось на Олімпіаду.

 

Нам важливо, щоб було обов’язково призове місце.

Співачка вважає, що цього року в України міг би бути великий шанс на перемогу, адже Європа зараз дуже сильно підтримує нашу країну у зв’язку з політичною ситуацією.

Проте Катя зізнається, що дуже складно сказати, кого ми маємо відправити від України замість Аліни Паш і чи взагалі так заміна буде справедливою.

«Якщо ми зараз відправимо замість Аліни Паш іншого артиста, то мені здається його теж може спіткати хвиля хейту зі сторони людей, які вболівали за те, щоб поїхала Аліна Паш.

 

І не зрозуміло, чи погодиться хтось брати на себе цей удар», – каже артистка.

Катя нагадала, що у 2019 році у нас вже була така ситуація з MARUV і тоді пропонували іншим артистам поїхати замість неї, але вони відмовились.

«Взагалі Нацвідбір проводиться для того, щоб обрати гідного представника. І мені здається замінювати учасника недоречно.

 

Це і так неприємна історія, бо в Європі вже оголосили, що буде Аліна Паш і фанати почали вибудовувати вже свої прогнози.

 

А тепер ми їх ставимо перед фактом, що в нас інший учасник», – додала Павленко.

На завершення кілька коментарів на цю тему з Форуму «Української правди»

- Сумно, що Паш людина без громадянської позиції.
Ще сумніше, що вона не поїде на ЄБ.

 

- Для Калуша їхати буде вкрай небезпечно
По-перше буде  активна група хейтерів і компромат.

Але головне…
Якщо Калуш не вийде до фіналу це буде кінець їх кар'єрі. Їм цього не пробачать

 

- У них цунгванг... Якщо вони зараз скажуть «та ні ми не їдемо» в них спитають «А нафуя ви тоді приймали участь в розпаленні скандалу? Аби Україні нашкодити?»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень