Фінансова небезпека – Стрільцям, форс-мажорні ситуації – Левам: гороскоп на 7 жовтня

А Тельців залишить почуття гумору

ОВНИ

Цілий тиждень ви відкладали якусь справу і ось час прийшов. Сьогодні доведеться розібратися з цим завданням, хочеться вам чи не дуже. 

ТЕЛЬЦІ

Ви дуже болісно сприйматимете будь-які, навіть невинні, жарти на свою адресу. Ваше почуття гумору вирішить взяти відгул і вам буде лише прикро.

БЛИЗНЯТА

Ухваливши рішення, не ставте його під сумнів. У фінансових питаннях проявіть стриманість: витрати повинні бути виправданими.

РАКИ

Відключіть емоції наскільки це можливо і слухайте лише голову. Нехай це й нудно, зате результат буде надзвичайно позитивним. 

ЛЕВИ

Будьте готовими до форс-мажорних ситуацій, які потребуватимуть прийняття оперативних рішень. Але зорі переконані, що ви все зробите правильно.

ДІВИ

Чудовий день для відвертих розмов. І не має значення хто буде вашим співрозмовником. Втім, вам доведеться швидше виступити в ролі слухача, але це теж буде важливим і корисним, бо дізнавшись про чужі біди й неприємності, ви зрозумієте, що у вас не все так вже й погано.

ТЕРЕЗИ

Дуже цікавий, неспокійний та яскравий день чекає на вас. Будуть і неприємності (на щастя, дрібні), і серйозні переговори, і знайомства, і численні приємності.

СКОРПІОНИ

Можливі ​​неприємні новини, які зіпсують настрій з самого ранку. Це може перекреслити всі плани.

СТРІЛЬЦІ

До пропозицій легко заробити поставтеся з обережністю – є небезпека обману. Також не слід з'ясовувати стосунки з тими, хто вам дорогий.

КОЗОРОГИ

Не виключені сварки і дрібні побутові негаразди. Намагайтеся менше обговорювати свої справи з малознайомими людьми.

ВОДОЛІЇ

Навіть якщо доведеться затриматися, не кидайте роботу на півдорозі. Інакше матимете серйозні неприємності. 

РИБИ

Вам доведеться взяти на себе частину чужих справ. Можна допомогти, проте не можна дозволяти сідати собі на шию.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень