Не подарунок: п’ять найскладніших чоловічих характерів за знаком Зодіаку

Зжитися з такими ой як не просто

ОВНИ

Ніколи не впевнені, що вони обрали саме ту «правильну» жінку. Постійно шукають у ній недоліки, накопичують свої спостереження, а потім в один день як з відра ллють цей негатив. Чекати вибачення від таких – марно. 

РАКИ 

Відверто ненавидять відповідальність. Раків зазвичай обирають дуже самостійні жінки, з якими Раки живуть як у Бога за пазухою. До речі, ревнощі Раків можуть будь-кого довести до божевілля.

ДІВА

Суперечливі, розумні й занудні. Діви доволі терплячі, але легко ображаються. Зазвичай пізно одружуються, адже не довіряють своїй половинці, а ще доволі ревниві.   

КОЗОРОГИ

Їхній складний характер - результат самолюбства і вразливості. Вони регулярно будуть діймати свою другу половинку. А от похвали від них – не дочекаєшся. 

ВОДОЛІЙ

Вони обожнюють псувати всім життя і фантазувати про своїх обраниць найстрашніші речі. Діставати своїх дам Водолії можуть щодня і нескінченно довго, і роблять вони це з іскрою. Водолії готові весь час вигадувати щось новеньке й ніколи не повторюються у своїх претензіях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень