Кохання без взаємності – Стрільцям, увага та турбота – Левам: гороскоп на 5 жовтня

А Дівам потрібно бути дуже серйозними

ОВНИ

Ви зможете знайти вихід з багатьох ситуацій, але уникайте перевтоми. Також це сприятливий період для особистих справ – якщо хочете зав'язати стосунки, то не сумнівайтеся і дійте.

ТЕЛЬЦІ

Навіть найнудніші справи ви перетворите на щось захоплююче й пригодницьке. А головне – вас дуже потішить результат.

БЛИЗНЯТА

Цього дня ви навряд чи матимете великий професійний успіх, але те, що ваша робота отримає високі відгуки – однозначно. Також ви почуєте похвалу від людини, чия думка для вас особливо важлива.

РАКИ

Уникайте конфліктів. Якщо відносини не складаються, то проаналізуйте свою поведінку – найімовірніше, проблема саме в вас.

ЛЕВИ

Вас оточать увагою й турботою, а ви почуватиметеся маленькими й беззахисними. Нарешті можна буде розслабитися.

ДІВИ

Зараз потрібно стримувати свої емоції та бути максимально серйозними. Жодних жартів чи панібратства. Тільки діловий тон і скромність, якщо, звичайно, хочете досягти бажаних результатів.

ТЕРЕЗИ

Хочете плести інтриги? Граєте за подвійними правилами? Тоді не ображайтесь, якщо хтось почне грати проти вас. 

СКОРПІОНИ

Пильнуйте, бо недруги спробують нашкодити вам. Але не намагайтеся зробити хід у відповідь – просто не давайте їм приводів для пліток.

СТРІЛЬЦІ

Це не найкращий день для романтики. Зізнання залишиться без відповіді. Або ви раптом дізнаєтеся про симпатію абсолютно нецікавої вам людини. 

КОЗОРОГИ

Не приймайте важливих рішень у сфері бізнесу, фінансів і довготривалої співпраці. Спочатку потрібно ретельно підготуватися. Також вам потрібно бути особливо обережними з гарячими і гострими предметами.

ВОДОЛІЇ

Вас чекає зустріч зі старим знайомим. Ця людина надихне вас новими ідеями. Також день підходить для того, щоб позбутися шкідливих звичок.

РИБИ

Ви зумієте переконати будь-кого в чому завгодно. Ви й самі здивуєтеся своїм ораторським здібностям.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень