Фермери здають молоко по 7 гривень, а у магазинах майже по 40, - що відбувається з цінами на молоко у Рівному

Природні чинники тут грають далеко не провідну роль

У Рівному подорожчало молоко. Від початку тижня різні виробники підняли ціну на 5-7 гривень за літр.

У фермерів які тримають корів й справді скоротилося виробництво молока. Це сезонне явище, адже зменшується лактація у корів й природних кормів, пояснює голова асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич. Якщо раніше селяни на день здавали до 35 літрів, то наразі надої зменшилися на 20%. Але ціна за якою вони здають молоко не змінилася – 7 гривень за літр.

Ціна збільшується самими переробниками та продавцями молока. Вони це пояснюють загальним ростом цін, інфляцією… Традиційними чинниками. Збільшення витрат на пальне, логістику і т.д.. Самі ж виробники, люди які тримають корів, як здавали молоко по 7 гривень за літр, так і здають, - каже Андрій Кузьмич.

А от хто з таких фермерів не погоджується з ціною у 7 гривень, намагаються реалізувати його самотужки. Наприклад дуже поширено на селах створювати чати у месенджерах і безпосередньо під замовлення містян привозити молоко. Але й в такому разі літр коштує 25 гривень, проти майже 40 гривень у магазині.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень