Дитсадки Рівного – тільки для «своїх»

Тему порушили знову

Міський голова Рівного Володимир Хомко знову заявив, що

дитячі садки міста повинні відвідувати лише діти мешканців Рівного.

Він запевняє, що така практика існує у цивілізованих країнах. А нещодавно міський голова отримав ще й підтримку колег з інших регіонів України, у цьому питанні.

Говорить Володимир Хомко:

Я виступив із доповіддю на цю тему серед мерів України і отримав стовідсоткову підтримку. Більше того, Кличку (Віталій Кличко - мера Києва – ред.) доручено порушити це питання та провести законом через Верховну Раду. Сьогодні ми зустрічалися з мерами міст Рівненської області - стовідсотково всі підтримують.

Володимир Хомко натякнув на те, що у дитсадки Рівного згодом зможуть водити своїх дітей мешканці навколишніх сіл. Але за однієї умови.

Якщо сільська громада добровільно об`єднається з містом, то тоді на дітей із сіл виділятимуть по кілька місць у садках Рівного.  

Нагадаємо, у червні цього року депутати створювали спеціальну комісію, яка б вивчала проблему із нестачею місць у дошкільних закладах Рівного. Йшлось про те, що навіть дітям із Рівного у місті не вистчає місця у дитсадках.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень