![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Спеціально для такого пошуку міські депутати зібралися сьогодні на засідання комісії
Як розповіла голова комісії Любов Романюк, для близько трьох тисяч дошкільнят міста щорічно не вистачає місць у дитсадках і ще приблизно така ж кількість дітей відвідує дитсадки понад їхню проектну потужність. Отже, зробила висновок депутат,
потрібно створити близько 5 тисяч місць, щоб забезпечити дітей Рівного якісною дошкільною освітою.
Поки що на балансі міського управління комунальною власністю є три будівлі, у яких, вклавши кошти у реконструкцію, можна створити дитсадки: це на вулицях Коновальця, 16, Залізничній, 34 та Дубенській, 70-А. Але тут реально створити
лише близько 1 тисячі місць.
А будувати нові дитсадки можливості нема, бо у місті бракує вільної від забудови землі.
Тож Любов Романюк вважає, що потрібно пошукати існуючі підходящі приміщення для створення дитсадків, а також задуматися над впровадженням нових форм власності для таких закладів.
Де взяти місця у дитсадках - вирішували на засіданні комісії
Детальніше розповідає Любов Романюк:
Доцільно дізнатися про об’єкти незавершеного або завершеного будівництва, які перебувають на балансі всіх управлінь міської й обласної рад, розташовані у Рівному, які можна було б розглянути для добудови, або відбудови дошкільних навчальних закладів.
Потрібно піднімати питання різних форм власності дитячих садків. Нині їх є три: комунальна, приватна, корпоративна. Пропоную викликати начальника облуправління освіти, щоб він пояснив, чому в Рівненській області немає приватних дитсадків.
Окрім цього, Любов Романюк запропонувала викликати на комісію представників міського управління містобудування та архітектури. Адже пояснила, що
при проектуванні нових районів забудови, потрібно вимагати, щоб забудовник в рахунок пайового внеску на розвиток інфраструктури будував тут і дитсадки.
Члени комісії такі пропозиції підтримали.
А керівник партії "Громадський контроль" Роман Денисюк запропонував свій варіант полегшення розуміння проблеми з місцями у дитсадках. Він створив
спеціальну карту міста, на якій позначений кожен з дитсадків з інформацією про його проектну потужність і реальну кількість дітей, які заклад відвідують.
Карта дитсадків
Також Роман Денисюк попросив депутатів надати йому інформацію про те, скільки дітей ще хочуть віддати у кожен з дитсадків. Нанести її збирається на карту. Тоді, пояснив, буде легко з допомогою карти побачити,
у якому районі міста і скільки саме дитсадків не вистачає.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
За скільки часу потрібно ставити дитину на чергу у дитсадок Рівного?
У «Рівнетеплоенерго» розповіли про ситуацію з опаленням багатоповерхівок
Міністр освіти - про неприйняття у дитсадки Рівного дітей без реєстрації у місті
Рівняни - про недопуск у дитсадки дітей без реєстрації у місті
У Рівному з’являться приватні дитсадки
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК