Довибори у Верховну Раду: інтрига на 208 окрузі на Чернігівщині зберігається (ФОТО)

Відрив Гунька від Ляшка збільшується

Вибори у 208-му окрузі в Чернігівській області стали однією з головних інтриг виборчого дійства, що зараз відбувається в Україні.

До цього округу нині прикуто не менше уваги, ніж до столиці, адже саме тут відбулися довибори до Верховної Ради. У 208-му окрузі обирали народного депутата, який займе місце загиблого у травні нардепа Валерія Давиденка.

І саме на цьому окрузі розгорнулася боротьба між лідером Радикальної партії Олегом Ляшком і висуванцем від «Слуги народу» Анатолієм Гуньком.

У понеділок, 26 жовтня, впродовж дня з округу приходили сповнені драматизму повідомлення: кожен черговий підрахунок голосів приносив ситуативну перемогу то одному, то іншому кандидату.

Ліроруч - Анатолій Гунько від "СН", праворуч - Олег Ляшко від однойменної політичної  партії

Після опрацювання понад 83,91% протоколів кандидат у народні депутати від «Слуги народу» Анатолій Гунько збільшує відрив від лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка. Станом на 11:35 вівторка, 27 жовтня, «слуга» здобув 33,94% підтримки виборців, а в радикала - 32,04%.

Підсилює інтригу цих виборів ще й третя учасниця перегонів – вдова загиблого нардепа Людмила  Давиденко, яка з кожною новою хвилею підрахунків наздоганяє обох лідерів. Наразі у неї 26,48% голосів. 

Вдова загиблого у травні нардепа Людмила  Давиденко

За матеріалами Today.ua та УП

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень