ON-LINE

Долю рівненського палацика «На гірці» вирішують у Києві

середа, 27 лютого 2019
Біля «зеленки»

Проектно-кошторисна документація на будівництво квест-кімнат у підземеллі Рівного нині на розгляді у столиці. Виявлені рештки палацику «На гірці» вже мають статус архітектурної пам’ятки.

Нині на розкопках працюють фахівці з різних міст України.

Останні висновки експертів свідчать про те, що врятувати віднайдене можна лише з допомогою ін’єктування. Це особливий метод відновлення кам'яних конструкцій.

Після його проведення оголошуватимуть тендер на будівництво самої атракції, пояснив начальник міського управління культури у туризму Тарас Максименко:

- Перший транш від ЄС вже надійшов, він лежить на рахунках в управлінні культури у тризму міської ради. Після експертиз нам тре бабу буде провести тендер і обрати фірму. Після чого можемо спокійно будувати. До речі, будівництво – найбільше часу і грошей забере. Тепер ми це все ін’єктуємо і перетворюємо усі кладки в камінь. Далі будуватимемо над підземеллям круглі скляні форми, оті навіси, які намальовані у нас, вони вписуються у загальний проект «зеленки».

Експертиза триватиме близько місяця, повідомив чиновник. Зважаючи на те, що це пам’ятка архітектури, перед початком будівельних робіт доведеться взяти усі необхідні дозволи й у профільних управліннях Рівнеради.

Нагадаємо, вартість проекту «Таємничі підземелля Рівного» майже півмільйона євро. 90 % від вартості це гроші гранту Євросоюзу, і лише 10% – міський бюджет. До речі, кошти із міської скарбниці ще не виділяли. Йдеться про півтора мільйона гривень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного