«Таємничі підземелля Рівного» принесли місту не лише гроші

А й дали можливість вчитися охочим

У Рівному вчаться, як привабити до міста туристів. Для цього запросили експертів зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя та Луцька на одноденну конференцію.

Серед питань - стратегія туризму та просування туристичних продуктів. Попри те, що Рівне має, чим пишатися у плані розвитку туризму, місту так само є чого повчитися в інших. Про це говорить начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко:

Ми теж хочемо навчитися якихось історій, які будуть продаватися. В основному це історії, що пов’язані з різними місцями, пам’ятками, якимись цікавинками. Тобто Рівне хотіло б теж навчитися продавати через історії, реальні чи не реальні, продукти в гастрономії, напркилад. Розвиватися в готельному бізнесі та інших напрямках.

Конференція триватиме до вечора, 7 червня. Своїм досвідом діляться краєзнавці, митці, чиновники, бізнесмени.

До слова, Рівне представляє проект розкопок підземелля у парку імені Шевченка.

Нагадаємо, реалізація проекту «Таємничі підземелля Рівного» відбувається за кошти Євросоюзу.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень