Живі Чарторийські приїхали в Клевань. На похорони (17 ФОТО)

Поляки зібрали в тамтешньому костелі сотні людей

Представники князівського роду Чарторийських з Польщі у суботу, 5 травня, були в смт Клевань на Рівненщині.

Сюди, а саме у Благовіщенський костел, поляки приїхали на перепоховання своїх предків.

Зауважимо, що заупокійну службу служив єпископ Варшавський.

Останки 15 представників знатного роду Чарторийських знайдені під час розкопок в одній із крипт Благовіщенського костелу.

Нагадаємо, восени 2017 року археологи знайшли останки князя Юрія Чарторийського, засновника Клевані, а також ще кількох представників роду в усипальниці старого костелу у селищі. Після розкопок останки були передані на експертизу.

Деталі цієї події та унікальні свідчення найстаршої жінки, яка є родичкою Юрія Чарторийського, читайте згодом на сайті «Радіо Трек».

Чарторийські - один із найбільш знатних князівських родів. Вони змагалися за корону короля Речі Посполитої. У Польщі діє фонд князів Чорторийських.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень