Рівненський Суренж реставрують кращі фахівці України

Йдеться про підземелля у парку імені Шевченка, яке отримало статус пам’ятки місцевого значення. Про це повідомив начальник управління культури і туризму, автор проекту «Таємниці підземелля Рівного» Тарас Максименко:

У Рівному вже працювали експерти з Києва та Ніжина. Працював відомий український реставратор, який відновлював археологічний парк «Київська Русь». Окрмі цього до робіт залучені столичні реставратори та консерватори. Тобто запрошені кращі фахівці країни, аби проект реалізувати на відмінно. Наша задача зробити так, щоб за 10 чи 15 років це підземелля не розвалилося. Щоб не було потім проблем, бо десь там стінка посиплеться через вентиляцію погану. Тобто ми хочемо зробити це на совість, щоб воно дійсно було достойно.

Нагадаємо, за у місті реалізують проект «Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії краю». 90% коштів на нього дасть ЄС. Це 443 тисячі євро. Ще близько 50 тисяч євро, або понад півтора мільйона гривень, дасть місто.

За ці кошти здійснять реставрацію розкопаного у парку імені Шевченка Рівного підземелля садиби князів Любомирських «На гірці» і законсервують його. Під землею також облаштують квест-кімнати - приміщення для сюжетних ігор. Роботи мають закінчити до кінця 2020 року.

У Рівному показали, що зроблять на місці розкопок у парку за 0,5 млн євро від ЄС (ФОТО)

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень