Рівненський Суренж реставрують кращі фахівці України

Йдеться про підземелля у парку імені Шевченка, яке отримало статус пам’ятки місцевого значення. Про це повідомив начальник управління культури і туризму, автор проекту «Таємниці підземелля Рівного» Тарас Максименко:

У Рівному вже працювали експерти з Києва та Ніжина. Працював відомий український реставратор, який відновлював археологічний парк «Київська Русь». Окрмі цього до робіт залучені столичні реставратори та консерватори. Тобто запрошені кращі фахівці країни, аби проект реалізувати на відмінно. Наша задача зробити так, щоб за 10 чи 15 років це підземелля не розвалилося. Щоб не було потім проблем, бо десь там стінка посиплеться через вентиляцію погану. Тобто ми хочемо зробити це на совість, щоб воно дійсно було достойно.

Нагадаємо, за у місті реалізують проект «Таємничі підземелля Рівного. Культурна спадщина як елемент інтерактивного вивчення історії краю». 90% коштів на нього дасть ЄС. Це 443 тисячі євро. Ще близько 50 тисяч євро, або понад півтора мільйона гривень, дасть місто.

За ці кошти здійснять реставрацію розкопаного у парку імені Шевченка Рівного підземелля садиби князів Любомирських «На гірці» і законсервують його. Під землею також облаштують квест-кімнати - приміщення для сюжетних ігор. Роботи мають закінчити до кінця 2020 року.

У Рівному показали, що зроблять на місці розкопок у парку за 0,5 млн євро від ЄС (ФОТО)

 

 

Ліна Захарова Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень