![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Навів, як приклад, бійців ЗСУ й закінчив словами: «Слава Україні!»
Відомо, що український педіатр Євген Комаровський живе зараз десь, як він каже, «між Харковом та Києвом».
Точне місце не розголошується, проте, очевидно, що там є інтернет, і звідти Комаровський постійно виходить в ефір: веде власні патріотичні стрими, даючи такі ж патріотичні інтерв’ю українським та антипутінським – російським каналам.
Свою позицію Комаровський озвучив, відповідаючи на запитання проєкту «Продолжение следует. Люди». Відео цієї розмови він розмістив на своєму YouTube-каналі:
«Російська це моя рідна мова, мова, якою я думаю. Мені так комфортніше. Я давно висловив свою позицію, і її не змінюю. І я не асоціюю російську мову з рашизмом і Путіним. Це мова моїх батьків, мова моїх дітей, моїх друзів. Це мова 99% мого найближчого оточення. Чому я маю від неї відмовлятися?
Я розумію українську мову. Але ніколи не зможу говорити українською так, як я це роблю російською. Головне ж не як я говорю, а що я говорю. А можу бути більш переконливим я саме російською.
Моя особливість у тому, що я добре вмію пояснювати навіть дуже складні речі. Це зробило мене доктором Комаровським, якого знають мільйони людей».
Лікар при цьому наводить приклад ЗСУ, де зараз є багато російськомовних воїнів, які не бояться йти в армію, захищають країну зі зброєю в руках, умирають за неї.
Це свідчить, на думку телезірки, що проявити свою любов до України можна не лише шляхом переходу на українську мову.
«Вважаю, що в мене є інші способи висловити свою політичну позицію. Твердження, що любов до України своїм обов'язковим критерієм вимагає використання лише української мови, мною не вітається.
Величезна кількість молодих хлопців зі зброєю в руках, абсолютно російськомовних, зараз в окопах. Вони воюють, а не ховаються і саме так демонструють свою любов до країни»
Комаровський переконаний, що українцям не варто вносити між собою розбрат і сваритися через питання мови. Особливо зараз – під час війни.
Від такого розколу виграє тільки ворог:
«Бачу як наростає кількість так званих мовних бунтів. Боти розганяють цю тему, бо руйнація єдності України – це потужний інструмент перемоги над Україною. Дуже круто ділити нас, і цим користувалися багато років.
Зрештою, президент Росії каже, що він православний. Нам в Україні закрити тему православ'я? Тому що Путін православний? Ми перестанемо вірити в Бога, бо в нього каже, що вірить Путін? Це як? Ця логіка ущербна.
Людину визначають вчинки, позиція, відповіді на питання, що таке добре і що таке погано. Сам знаю багато негідників, які найкрасивішою українською мовою говорять абсолютно злочинні речі... Хочу бути подалі від цієї маячні. Люди по-іншому оцінюються в 21 столітті», – підсумував Комаровський.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Доля війни вирішиться впродовж двох місяців – Forbes
Баггі для ЗСУ: В Україні почали виготовляти невеликі авто для військовиків (ФОТО)
Бережіть вагітних: Через війну на Рівненщині зросла кількість передчасних пологів
У деяких школах Рівного немає підвалів: відомо, де вже планують робити ремонт під укриття для учнів (ФОТО)
Поблажки переселенцям під час мобілізації: У Генштабі повідомили, чи впливає прописка на призов
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК