Доля війни вирішиться впродовж двох місяців – Forbes

Контрнаступ ЗСУ буде у серпні

Найближчі тижні в Україні можуть стати переломними на фронті, а від того, як розвиватимуться події в липні – серпні, залежатиме майбутнє війни. Про це пише Forbes.

Як зазначається у статті, російські війська мають багато вразливих місць. На правому березі Дніпра, в Херсонській області перебуває близько 15 тисяч російських солдатів, забезпечення яких тримається на двох мостах (Антонівський і Антонівський залізничний) і дамбі Каховської ГЕС.

Перший крок

Знищення переправ через Дніпро істотно ускладнює подальше можливе просування ЗСУ на правий берег, тож, скоріше за все, командування ЗСУ може вдарити по цих мостах.

Росії доведеться обирати: або відступити з правого берега й отримати великий репутаційний розгром, або тримати велике військове угрупування з незахищеними логістичними маршрутами фактично в оточенні.

Другий крок

Інше вразливе місце – запорізький напрямок, який є ключем від півдня України. У випадку деокупації, наприклад, Мелітополя або напрямку Пологи-Бердянськ розриваються логістичні маршрути росіян між Донбасом і півднем. Утримання Росією військ на лівобережній Херсонщині від Енергодара до Криму матиме такі самі загрози, як і у випадку з правим берегом Херсонської області. Забезпечення цього угрупування триматиметься на двох вузьких ділянках суходолу з Криму.

Третій крок

Третє вразливе місце росіян – лінія Вовчанськ-Куп’янськ-Ізюм. Проблемність цієї ділянки в тому, що ця частина окупованої Харківщини фактично відрізана від Луганської області річкою Оскіл і Оскільським водосховищем.

Через Оскільське водосховище довжиною 80 км від Куп’янська до Осколу є лише два мости. При цьому в Ізюмі зосереджене найбільше угрупування військ ворога. Відрізання його від шляхів постачання може стати серйозною проблемою для Росії і, можливо, навіть причиною відступу військ.

- Головне правило, яке мають зрозуміти українці, що знаходяться далеко від лінії фронту: Росія не вміє компенсувати військові невдачі інакше, ніж через терор.

 

Кожна поразка призводитиме до того, що росіяни намагатимуться помститись ракетними ударами по українських містах...

 

Варто уникати перебування поряд з великими об’єктами, такими як будинки культури, навчальні заклади, промислові об’єкти, військові частини тощо,– йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, ЗСУ заблокували окупантам шлях через Антонівський міст.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень