План проведення мобілізації: Деталі призову в різних регіонах України

Джерело з Міноборони розповіло усі деталі

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

В Україні вже кілька місяців триває загальна мобілізація. 

Про призов є чимало інформації, якою вже не здивувати, але зараз багатьох українців цікавить, за яким принципом мобілізують людей у різних регіонах України.

Так, відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Генштаб повинен розробляти мобілізаційні плани. Також він визначає черговість та обсяги призову військовозобов'язаних.

У Міноборони кажуть, що план проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території конкретної області розробляють на основі вихідних даних та висновків щодо оцінки мобілізаційної обстановки.

Вихідними даними для проведення планування є отримані від штабу оперативного командування наряди на комплектування особовим складом, а також дані можливостей місцевої економіки та наявності мобілізаційних ресурсів.

 

Штабом оперативного командування враховується наявність мобілізаційних ресурсів у районах комплектації, – йдеться у повідомленні.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень