План проведення мобілізації: Деталі призову в різних регіонах України

Джерело з Міноборони розповіло усі деталі

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

В Україні вже кілька місяців триває загальна мобілізація. 

Про призов є чимало інформації, якою вже не здивувати, але зараз багатьох українців цікавить, за яким принципом мобілізують людей у різних регіонах України.

Так, відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Генштаб повинен розробляти мобілізаційні плани. Також він визначає черговість та обсяги призову військовозобов'язаних.

У Міноборони кажуть, що план проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів на території конкретної області розробляють на основі вихідних даних та висновків щодо оцінки мобілізаційної обстановки.

Вихідними даними для проведення планування є отримані від штабу оперативного командування наряди на комплектування особовим складом, а також дані можливостей місцевої економіки та наявності мобілізаційних ресурсів.

 

Штабом оперативного командування враховується наявність мобілізаційних ресурсів у районах комплектації, – йдеться у повідомленні.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень