

На це з міського бюджету виділили 20 млн грн
У тергромаді Рівного обстежили навчальні заклади, у яких вже восени планують відновити навчання школярів. Нагадаємо, до початку нового навчального року у школах мають бути безпечні укриття, на облаштування яких міськвиконком виділив 20 мільйонів гривень.
Спецкомісія перевірила заклади і на сайті Рівнеради опублікували розпорядження про проведення ремонтних робіт.
Однак список незрозумілий, у ньому йдеться лише про 31 школу та один дитсадок, у той час, як у Рівному 82 освітні заклади.
Питання чи проводитимуть ремонт у решті закладів залишається відкритим як і те, у якій формі навчатимуться учні ЗОШ №1, 2, 7, 14, 26 та «Елітару», яких немає у переліку.
Зауважимо, що ЗОШ №2 та 26 мають спеціалізовані укриття.
А у ЗОШ №1 та у 14 немає навіть підвалів.
Радіо Трек телефонував до керівника міського управління освіти Богдана Туровича щодо роз'яснень, однак поки взяти коментар не вдалося. Щойно ми з'ясуємо деталі вони з'являться на нашому сайті.
Раніше про це ми писали тут:
З вересня – до школи: Перелік закладів Рівного, де є обладнані укриття
У Рівному — найскладніша ситуація у двох школах: 20 млн грн виділять на укриття
Робота шкіл Рівного з вересня: Повідомили перші можливі шляхи організації навчання (ВІДЕО)
Радіо Трек: НОВИНИ
4 речі, які притягують хвороби у дім: народні прикмети
В Україні призупинять виплату соціальної допомоги: людям дали часу до 1 жовтня на важливі оновлення
Мінімальна зарплата з 1 липня: скільки отримуватимуть українці «чистими»?
В Україні почалися рейди на дорогах: які документи перевірятимуть у водіїв?
Поціловані удачею: жінкам під цими знаками Зодіаку щастить від народження
Лікар на хату: На Рівненщину передали автомобілі для медиків (ФОТО)
«По телевізору такого не покажуть»: рашисти визнають перевагу ЗСУ на полі бою – перехоплена розмова (АУДІО)
Скільки шкіл готові до очного навчання з 1 вересня? Які показники у Рівненщини?
Путін може погрожувати ядерною зброєю задля зупинки українського контрнаступу
На кордоні з Рівненщиною білоруси ведуть розвідку безпілотниками, — Генштаб
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798
Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.