Баггі для ЗСУ: В Україні почали виготовляти невеликі авто для військовиків (ФОТО)

Скільки вони коштують

Спеціально для ЗСУ компанія Coolon Motors із Кривого Рогу випустила 19 невеликих легкових автомобілів високої прохідності для їзди по бездоріжжю (баггі).

Собівартість одного такого авто становить 80 000 – 90 000 гривень, що у кілька разів дешевше, ніж вартість аналогів із Європи та США.

Спочатку українські майстри зробили креслення, взявши за основу один з іноземних баггі. Пізніше зробили тестову машину. Наразі до ЗСУ вже передали 19 українських баггі.

 

Такі машини мають попит серед захисників. Компанія отримала замовлення на виготовлення ще 23 баггі. На Coolon Motors знадобиться кілька місяців.

До війни компанія розробляла невелику електричну вантажівку, яка могла б використовувати для розвезення вантажів по місту. Однак після початку повномасштабного вторгнення рф роботи над вантажівкою з електричною силовою установкою зупинили. Та після перемоги Coolon Motors планує вже ж таки розробити та випустити електричну вантажівку.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень