Дмитро Соломчук дарує футболку збірної України

Що для цього треба зробити?

Футболку збірної України нардеп від Рівного Дмитро Соломчук дарує за правильні коментарі.

Під дописом нардепа на його сторінці у Facebook потрібно вгадати кількість голів, які сьогодні команда з Фінляндії заб’є у ворота Росії на Євро-2020. Футболку нардеп розіграє між авторами правильних відповідей.

Збірна «сант» зустрінеться з «ведмедями». Будемо щирими у наших футбольних симпатіях і чекаємо розгрому від Фінляндії. Келихи пива за кожен гол пропонувати не буду – краще склянку молока за здоров’я фінів і футболку нашої збірної тому, хто вгадає кількість забитих «сантами» м’ячів, – написав Дмитро Соломчук.

Футбольний матч між Росією та Фінляндією відбудеться сьогодні о 16 годині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень