Рівне затопило через «місцевих чайників»: депутат Верховної Ради звернувся до влади міста

Також запропонував свою фінансову допомогу

Політик й народний депутат Верховної Ради родом з Рівного Дмитро Соломчук звернувся до влади міста. Він озвучив рекомендації, як можна покращити життя для рівнян й уникнути надалі потопів, які стались сьогодні в місті.

— Сьогодні Рівне знову затопило. Водії  втрачають сотні тисяч гривень, пошкоджуючи власні авто, будинки страждають від грибка, рівняни пошкоджують своє взуття, одяг, здоров’я, - висловився нардеп.

  • Перша «порада для чайників» (чайника?)

— Придбайте, врешті решт, вакуумно-напорну машину (каналопромивочну), можна б/у з Німеччини і прочистІть всі дощово-ливневі канали, які на 80% засмічені. Підключіть Водоконал, якому місто сплачує за дощові стічні води. Вистачить вже «мультики» знімати, приїду і заберу у вас ті селфі-палки. Вийдіть на вулиці міста і  робіть вашу роботу, - написав у фейсбуці Дмитро Соломчук

Нардеп навіть прикріпив до поста у фейсбуці інформацію про автомобіль з даною установкою, яка продається на німецькому сайті mobile.de. Також він зазначив, що вартість автомобілів доступна для міського бюджету й навіть запропонував власну допомогу.

— Якщо вже міським керманичам геть важко, я готовий зробити перший внесок від себе - одну заробітну плату народного депутата.

 

Після придбання прочистіть всі канали і надавайте послуги іншим ОТГ, заробляючи кошти для рівненської громади, - доповнив депутат.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень