Повітряний простір України треба повністю закрити для Білорусі: нардеп Соломчук звернувся до Кабміну

Український народ завжди солідарний з білоруським, каже нардеп

Про це Рівненський нардеп від «Слуги народу» Дмитро Соломчук повідомив у своєму Telegram-каналі зазначивши, що ми повинні бути солідарними з усім демократичним світом, а незаконні дії Олександра Лукашенка повинні отримати відповідні наслідки.

- Підготував звернення до Прем’єр-міністра Д.Шмигаля щодо повного ЗАКРИТТЯ повітряного простору України для польотів білоруських авіакомпаній тобто здійснення навіть ТРАНЗИТУ через небо України!

 

Маємо докласти максимум зусиль для того, щоб визначену ініціативу Кабмін підтримав, як це вже зробили уряди Польщі, Литви та Великобританії, заявив Соломчук.

Також політик відзначив, що український народ завжди солідарний з білоруським та підтримує бажання білорусів жити у демократичній державі.

- Український народ завжди солідарний з білоруським, ми підтримуємо прагнення громадян сусідньої держави жити у правовій та демократичній країні, а подібні дії з примусовим затриманням літака заради того, щоб фактично викрасти опозиційного журналіста це порушення всіх можливих міжнародно-правових норм та договорів.

 

Якщо Олександр Лукашенко вирішив, що він може робити все, що завгодно, і йому нічого за це не буде це не так. Україна солідарна з цивілізованим світом, подібні дії без наслідків не залишаться!, – додав Соломчук.

Нагадаємо, раніше Кабмін тимчасово зупинив авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень