Дизайнери назвали три найкращих кольори для кухонних меблів  

Вони легко вписуються у кухню будь-якого розміру

Смаки дуже різняться, і, звісно, кожен робитиме, як вважає за найкраще. Але є кольори, які легко використовувати у приміщеннях будь-якого розміру, практичні кольори. Крім того, врахуйте, що меблі на кухню ви замовляєте далеко не кожен рік, тож колір має бути доволі універсальним, аби не набридати.

Дизайнери назвали три кольори, з якими завжди виходять класні кухні.

Сірий

Відтінків сірого, щонайменше 50, каже кінематограф. Останніми рокади дизайнери помітили, що сірий став одним з найпопулярніших. Він однаково має гарний вигляд  на кухнях ультрасучасного мінімалістичного дизайну, та кухнях в стилі ферми.

Його легко поєднувати з іншими кольорами й він максимально практичний.

Жовтий

Сміливий і оптимістичний настрій створюють меблі жовтого кольору на кухні. Можна робити жовтими фасади кухонних шаф, чи стіл, або острівець. Однаково вдало жовтий виглядає у великих кухнях і в малих приміщеннях. Правда, щодо останніх, дизайнери радять обирати світлі, ненасичені відтінки.

Білий

Вічна класика, не втрачає актуальності та круто виглядає в дизайні будь-якого стилю. Білий колір круто доповнити яскравими аксесуарами та меблями з акцентом.

І хоча дизайнери застерігають, що білий легко брудниться, практика доводить, що на білому бруд часто менш помітний.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень