ON-LINE

Дезінфекцію вулиць Рівного показали з висоти. І пояснили, для чого обробляють дороги (ВІДЕО)

неділя, 05 квітня 2020
Для тих, хто сумнівається у необхідності такої обробки, пояснили: основна мета - зменшення пилу
Скріншот з відео Den Bassi

Сергій Гупаленко, він же Den Bassi – відомий своїми проєктами. Крім того, всім неабияк до вподоби його фото та відеороботи.

От сьогодні він зняв санітарну обробку доріг та тротуарів міста. На своїй сторінці у Facebook Den пише:

Сьогодні вдалося зафільмувати санітарну обробку доріг та тротуарів міста!

 

Зокрема, на м-н Північний. Я знаю, що багато з вас не бачить у тому сенсу, тому вирішив таки викласти цей допис з певними поясненнями.

Як повідомляв неодноразово раніше Віталій Герман - заступник міського голови Рівного, з метою недопущення поширення вірусу SARS-CoV-2 який викликає коронавірусну хворобу COVID-19, дорожня служба міста проводить роботи з дезінфекції об‘єктів дорожньої інфраструктури.

 

По-перше, давайте розглянемо саму природу вірусу, що це і як він взагалі поширюється.

 

Ві́рус — неклітинний інфекційний агент, який може відтворюватися лише всередині живих клітин. Таке визначення дають нам вчені. Отже цілком логічно, що вулиці та тротуари міста є одним із головних осередків поширення.

 

Як це відбувається? Дослідження кажуть нам, що ймовірність «підхопити» SARS-CoV-2 набагато вища через дотик до брудних поверхонь, ніж повітряно-крапельним шляхом.

 

І ось тут надважливо розуміти і враховувати кількість пилу, який потрапляє з тротуарів та доріг міста в наші оселі! На дворі вже потепліло, ми всі повідкривали вікна аби здійснити провітрювання.

 

Тому я хотів би подякувати сьогодні людям, зокрема Віктор Климук та всім працівникам КП «Рівненське міське шляхово-експлуатаційного управління», які в цей нелегкий для всіх нас з вами час дбають цілодобово про чистоту та здоров'я міста і кожного з нас.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Viktor Striharchuk Дуже добре,що з висоти не зрозуміло якими дезинфікуючими засобами розпилюють вулиці Рівного,що це за засоби,який їх склад,як це впливає на здоров"я.Можливо ця дезинфекція буде сприяти появі нових хронічних хвороб чи загостренню тих,що вже мають люди і спричинить послабленню імунітету,що може призвести до стрімкішого розповсюдження короновірусу та інших недугів. Цей свій коментар,на сторінці Радіо Трек,я вважаю як публічне звернення до органів місцевого самоврядування про надання повної інформації хімічного складу, де він готуються та відповідальні особами за рідину яку розпилюють на вулицях нашого міста. Також медичний висновок впливу такої рідини на організм дітей та людей похилого віку. Чи була така рідина затверджена органами державної влади,Кабінетом Міністрів України,рекомендована ВООЗ та погоджена МОЗ України. Відповісти

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного