Депутати ледве «не проламали регламент», або куди владці їздили серед сесії (ФОТО)

Було питання на мільйон гривень

На сесії міської ради сьогодні виникла дискусія навколо виділення грошей на ремонт низки об’єктів у Рівному. На ці об’єкти мають виділити понад мільйон гривень, втім члени комунальної комісії, яка розглядала питання, не впевнені у доцільності ремонтів цих приміщень.

Зокрема питання виникли до будинку на Степана Бандери, 44, де «Укртелеком» має вузол зв’язку. Члени ОСББ там хочуть замінити вікна в підвалі на енергозберігаючі. 

Тому серед сесії міської ради комісія їздила на виїзне засідання, без якого, за словами її членів, питання видатків депутати розглядати не могли. Про це розповів депутат міськради, який очолює комунальну комісію Рівнеради Роман Стасюк: 

Комісія проголосувала, що рішення не прийняте і на сесію не виноситься, доки на сесію не виїде комісія, та не подивиться, і зараз вони тупо ламають регламент. Виносять до порядку денного питання, яке не пройшло через комісію.

Стасюк запевняє, що у місті є місця, які більше потребують ремонту. Зокрема Палац  Дітей та Молоді.

На сесії членів комісії вмовляли без виїзду погодити перелік будинків для ремонту, які подало управління комунальної власності. Втім депутати погодили виділення грошей на нові вікна вже після прибуття на місце.

На них виділять 30 тисяч гривень. Крім того за бюджетні кошти хочуть утеплити фасади сервісний центр МВС і Товариство сліпих. Останні просять на це 100 тисяч, центр – 700.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень