Де на Рівненщині вже подорожчав проїзд

Підняття вартості проїзду відбудеться у всіх напрямках, просто деякі перевізники спрацювали швидше і вже їздять за новими тарифами

Тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршртуках на Рівненщині зміняться десь на 30%. Перевізникам уже дали дозвіл на зміну тарифів і частина з них навіть встигла відкоригувати таблиці вартості.

Здорожчав проїзд, наприклад, у маршрутках здолбунівського, шпанівського, дубенського, млинівського та клеванського напрямків, повідомив під час брифінгу перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін
Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Водночас є недобросовісні підприємці, які вимагають за проїзд більше дозволеного, каже чиновник:

На сьогодні обласна державна адміністрація погоджується на вартість тарифу одного пасажирокілометру 1,29 грн (замість 1 грн – ред.)

 

При цьому деякі перевізники і водії транспортних засобів перевищують той тариф, який затверджений ОДА. У таких випадках ми завжди відкриті до діалогу – інформуйте нас  і ми будемо реагувати.

Зауважимо, що за ситуацією постійно стежить профільний департамент при Рівненській ОДА.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень