Цькування – Дівам, велика відповідальність – Тельцям: гороскоп на 22 квітня

А Скорпіонам треба бути вкрай обережними

ОВНИ

Ви зможете подолати підступи противників і захистити свої інтереси. Водночас ви можете відчути невдоволення собою. Намагайтеся якнайшвидше відігнати від себе ці думки – не дозволяйте нікому, навіть собі, підірвати віру у власні сили.

ТЕЛЬЦІ

Психологічний клімат в сім'ї та колективі буде залежати від вас. Це велика відповідальність, тому контролюйте свої слова та вчинки.

БЛИЗНЯТА

Цього дня вірогідна несподівана звістка або проблема, пов'язана з невиконаними зобов'язаннями або обіцянками. Тримайтеся, бо сильні емоції або сторонній вплив можуть повністю опанувати вами.

РАКИ

Сприятливий день, що відкриває нові перспективи. Не відмовляйтеся від допомоги впливових осіб і покровителів.

ЛЕВИ

Присвятіть цей день всьому, що піднімає вам настрій. Постарайтеся викинути проблеми з голови і поживіть у своє задоволення.

ДІВИ

Вас чекає дуже напружений день, пов'язаний із цькуванням та агресією. Уникайте темряви, нових знайомств і галасливих компаній.

ТЕРЕЗИ

Зверніть увагу на оточуючих – можливо, захопившись своїми ідеями та прагненням до матеріального благополуччя, ви втрачаєте можливість зміцнити відносини з ними. Постарайтеся знайти компроміс – і все буде гаразд.

СКОРПІОНИ

Ситуація буде складатися зовсім не так, як ви планували. Можливі незаплановані витрати або випадкова травма, які можуть перешкодити виконанню намічених справ.

СТРІЛЬЦІ

Постарайтеся уникати категоричних висловлювань, глузувань і непотрібних розмов. Відкладіть прийняття важливих рішень та остерігайтеся стороннього впливу.

КОЗОРОГИ

Зараз вам краще не демонструвати амбіції. Стриманість і тактовність дуже вам допоможуть і незабаром ви це оціните.

ВОДОЛІЇ

Вас чекають великі й приємні зміни. Вони будуть пов'язані з дітьми, творчістю та особистим успіхом.

РИБИ

День символізує ілюзорні уявлення, брехливі обіцянки та відвертий обман. Не варто братися за нові справи, краще трохи почекати.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Теги: гороскоп
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень