Цькування – Дівам, велика відповідальність – Тельцям: гороскоп на 22 квітня

А Скорпіонам треба бути вкрай обережними

ОВНИ

Ви зможете подолати підступи противників і захистити свої інтереси. Водночас ви можете відчути невдоволення собою. Намагайтеся якнайшвидше відігнати від себе ці думки – не дозволяйте нікому, навіть собі, підірвати віру у власні сили.

ТЕЛЬЦІ

Психологічний клімат в сім'ї та колективі буде залежати від вас. Це велика відповідальність, тому контролюйте свої слова та вчинки.

БЛИЗНЯТА

Цього дня вірогідна несподівана звістка або проблема, пов'язана з невиконаними зобов'язаннями або обіцянками. Тримайтеся, бо сильні емоції або сторонній вплив можуть повністю опанувати вами.

РАКИ

Сприятливий день, що відкриває нові перспективи. Не відмовляйтеся від допомоги впливових осіб і покровителів.

ЛЕВИ

Присвятіть цей день всьому, що піднімає вам настрій. Постарайтеся викинути проблеми з голови і поживіть у своє задоволення.

ДІВИ

Вас чекає дуже напружений день, пов'язаний із цькуванням та агресією. Уникайте темряви, нових знайомств і галасливих компаній.

ТЕРЕЗИ

Зверніть увагу на оточуючих – можливо, захопившись своїми ідеями та прагненням до матеріального благополуччя, ви втрачаєте можливість зміцнити відносини з ними. Постарайтеся знайти компроміс – і все буде гаразд.

СКОРПІОНИ

Ситуація буде складатися зовсім не так, як ви планували. Можливі незаплановані витрати або випадкова травма, які можуть перешкодити виконанню намічених справ.

СТРІЛЬЦІ

Постарайтеся уникати категоричних висловлювань, глузувань і непотрібних розмов. Відкладіть прийняття важливих рішень та остерігайтеся стороннього впливу.

КОЗОРОГИ

Зараз вам краще не демонструвати амбіції. Стриманість і тактовність дуже вам допоможуть і незабаром ви це оціните.

ВОДОЛІЇ

Вас чекають великі й приємні зміни. Вони будуть пов'язані з дітьми, творчістю та особистим успіхом.

РИБИ

День символізує ілюзорні уявлення, брехливі обіцянки та відвертий обман. Не варто братися за нові справи, краще трохи почекати.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень