Ціни на пальне у листопаді: експерт розповів, до чого готуватися

Як вплине на ринок пального енергетичний терор росії та масове скуповування генераторів

У листопаді не варто очікувати різких коливань цін на паливо. На думку експертів, жовтневі атаки росії щодо об'єктів критичної інфраструктури та перебої зі світлом не повинні вплинути на ринок. У цьому, зокрема, переконаний директор консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Він зазначив, що прогнозування цін на пальне в Україні ускладнене через залежність України від світових цін на нафту та нафтопродукти, але суттєвих змін на ринку поки що не очікується.

- Ситуація дуже нервова, адже очікуємо з 5 грудня ембарго на імпорт російської нафти в Європу, і є досить суттєва нервозність на ринках. Але бачимо, що ціни тримаються якогось коридору - по 90-95 за барель нафти. Це трохи вище, чим було у вересні, але й зростання суттєвого не відбувається, - наголошує експерт.

За його словами, порівняно з жовтнем у листопаді різких коливань у вартості пального не очікується.

Водночас не виключено невеликого зростання цін на дизпаливо та скраплений газ.

- Бачимо, що є певний потенціал для зростання цін на дизпаливо, але це в межах 1 грн за літр. Щодо бензину стабільна ситуація, не очікуємо жодних змін. За скрапленим газом теж можливі невеликі коригування, тому що зараз намітився невеликий дефіцит на ринках Європи цього продукту і може бути невелике зростання цін, - говорить Сергій Куюн.

Не погіршить ситуацію і масова закупівля генераторів, використання яких передбачає ті чи інші види палива, впевнений експерт. Оскільки ми вже пройшли сезон активного споживання, що був зумовлений аграрними роботами, ринок увійшов до т.зв. «мертвого сезону», а це значить, що споживання загалом низьке, пояснює він.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень