Ціна на дизель готова до стрибка: надії на зниження вартості ДП тануть

Вперше за 2 місяці зросла середня ціна на автомобільні партії дизеля

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

У Європі відбувається динамічне зростання котирувань на дизпаливо і це вже починає відбиватися на українському ринку, штовхаючи ціни вгору. Про це повідомляють гравці ринку, пише enkorr.

За минулий тиждень (17-24 серпня) котирування на дизпаливо у Середземномор'ї та портах північної Європи в середньому зросли на $122/т (+12%). Дизельні контракти зробили різкий стрибок нагору - на $44-47/т, 24 серпня. У той же час вартість бензину за цей період знизилася на $11/т.

Український ринок уже почав реагувати на європейські тенденції. За оцінками Консалтингової групи «А-95», з кінця минулого тижня оператори оптового ринку намагаються підняти свої прайси через зростання закупівельних цін. Поки що це стримується великими запасами та низьким попитом.

 

Однак середня ціна на автомобільні партії ДП з 22 по 25 серпня зросла на 1,5 грн/л - до 45,75 грн/л. Це сталося вперше за останні два місяці.

За розрахунками експертів, якщо поточні котирування зафіксуються, оптові ціни можуть зрости на 2-3 грн/л, орієнтовно до 47-49 грн/л, залежно від регіону. У той же час роздрібні ціни втрачають потенціал для зниження.

Навряд чи ціни на АЗС зростуть, але перспектива падіння розчиняється з кожним днем, - зазначили у «А-95».

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень