Чи вигідно у Рівному будувати крематорій?

Таку тему порушили депутати Рівнеради під час засідання бюджетної комісії

Причиною для обговорення стало виділення 6 мільйонів 600 тисяч гривень для розширення кладовища «Нове» в західній частині міста.

Нової ділянки повинно вистачити на поховання ще впродовж 4-5 років, відзначає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк:

Там буде проводитися ре культиваційна робота, після чого ми маємо зробити благоустрій, це і доріжки прокласти, водогін зробити, туалети поставити і таке інше.

Про можливість створення крематорію в депутатської комісії запитала депутат Рівнеради Ірина Пилипчук. На що заступник міського голови Галина Кульчинська відповіла, що вже обговорювала це питання з директором кладовища і зробила висновок, що створення крематорію не є рентабельним для Рівного, адже його послугами будуть користуватися одиниці. Мовляв, більшість рівнян – православні і захочуть бути захороненими традиційним способом.

До слова, нині в Україні діє три крематорії – в Києві, Харкові та Одесі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень