У Рівному на баланс міста перейде 5 профтехучилищ

Така передача передбачена законом, її погодила й комісія Рівнеради з питань освіти та науки

Адже в 2015 році Кабміном було ухвалене рішення про те, що заклади профтехосвіти повинні фінансуватися з місцевих бюджетів. З часом також ці заклади повинні перейти на баланс міст з державної власності.

Так, нині профільні комісії Рівнеради вирішують питання про згоду прийняття в комунальну власність Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі, Державного професійно-технічного навчального закладу "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну", Вищого професійного училища № 1 м. Рівне та Рівненського професійного ліцею.

Тож за два роки від початку фінансування, за 2016 та 2017 рік, на утримання цих закладів буде виділено 109 мільйонів з міського бюджету. Як відзначає начальник управління освіти Рівнеради Василь Харковець, через те, що заклади не є в підпорядкуванні міста, йому від управління доводиться гроші перераховувати під власну відповідальність, не маючи управлінських функцій:

Проблема в тому, що ми цими закладами не управляємо. Тобто, управлінські функції Міністерство освіти передало раніше на обласні управління освіти. Ми фінансуємо, я, як начальник управління освіти, здійснюю своїм підписом, так як я є розпорядником бюджетних коштів і відповідаю за ці 109 мільйонів, погоджую зміни, всі, що пов’язані з фінансуванням, але місто не впливає на управлінські процеси цих установ.

Втім, передача - процес довгий. Зараз таке рішення повинні підтвердити профільні комісії, пізніше – проголосувати на сесії. Тільки тоді з відповідним пакетом документів погодження буде відправлятися на Київ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень