10 тролейбусів щороку: план для порятунку «найстарішого в Україні» рівненського тролейбусного парку

Для цього потрібно щорічно 60 мільйонів гривень

Саме таку суму з міського бюджету просить виділити управління транспорту та зв’язку Рівнеради. Як відзначає начальник управління Віталій Миронюк, рівненський тролейбусний парк – найстаріший в країні, адже середній вік тролейбуса в ньому - 27 років. 13 тролейбусів, що нині працюють, мають вік 37 років.

Тож для ефективної роботи служби громадського транспорту та оновлення складу тролейбусів Віталій Миронюк висунув пропозицію збільшити обсяг фінансування цієї галузі вдвічі – з 30 до 60 мільйонів щорічно.

Втім, Віталій Миронюк переконаний, що відразу такого збільшення фінансування очікувати не варто:

Звичайно, таку серйозну суму міський бюджет навряд чи зможе виділяти, але як з’явиться така можливість, то в нас не буде проблем тоді оновити цей парк. В цьому році, наскільки мені відомо, на одній із сесій будуть розподілятися кошти від перевиконання бюджету за 2016 рік. Серйозна сума пропонується саме на оновлення парку тролейбусів

Також Віталій Миронюк зазначив, що якщо щороку закуповувати по 10-11 нових тролейбусів, то за 5 років з обігу можна вивести одиниці транспорту, яким більше 30-ти років і таким чином оновити парк.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень