Рівненський «Будинок побуту» можуть віддати ритуальній службі

Така можливість обговорювалася на засіданні бюджетної комісії Рівнеради

У приміщення закінчується термін оренди. В зв’язку з цим його хочуть виставити на аукціон та продати. Втім, орендар та суборендарі звернулися до депутатів з проханням продовжити їм термін оренди і не продавати будинок.

Нині його орендарем є МПП «Маріон». Це ж підприємство має в оренді і землю, на якій розміщена будівля. Цей договір дійсний до 2021 року.

Тож депутати мають на озброєнні три рішення. Найперше вони пропонують орендарю та суборендарям погодити між собою оренду приміщення до 2021 року. Після цього, разом із землею, його виставлятимуть на аукціон.

Якщо ж вони не домовляться та не висловлять спільного бажання орендувати приміщення до 21 року, то буде прийматися альтернативне рішення. Одним з них є продаж з аукціону вже зараз.

Інший же варіант – передача одному з комунальних підприємств міста, пояснює депутат Рівнеради Олександр Довжаниця:

Так як саме компромісне серед них було або Трест зеленого господарства, або Спецкомбінат. Так як в Спецкомбінату є столярний цех, який ближче до приміщення, треба передати в КП, яке створить дочірнє підприємство, з статутом, в якому прописане право вести господарську діяльність в даному приміщенні

Однак, остаточне рішення депутатами прийматиметься на основі того рішення, яке приймуть нинішні орендарі. На це їм дали два тижні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень