ON-LINE

Чи готове Рівне фінансувати приватні дитячі садочки

четвер, 07 листопада 2019
Петиція з такою ініціативою зареєстрована на сайті міської ради

Приватний садочок у Києві. ФОТО ілюстративне

Приватні садочки у Рівному ініціюють створення програми підтримки їх закладів з міського бюджету. На сайті міської ради уже практично набрала необхідну кількість електронна петиція щодо затвердження у Рівному програми надання фінансової підтримки дошкільним закладам приватної форми власності. Про позицію авторів петиції ми писали тут.

Втім, відповідно до Бюджетного кодексу, міська рада не може фінансувати приватні заклади. За словами заступниці міського голови Галини Кульчинської, у Верховній Раді нині перебуває на розгляді проєкт змін до закону «Про дошкільну освіту», де передбачено дотації на обов’язкову дошкільну освіту.

Галина Кульчинська

У цьому проєкті передбачено дотації з державного та/або місцевих бюджетів для закладів дошкільної освіти, де перебуватимуть діти, які здобувають обов’язкову дошкільну освіту. Тобто для дітей старшого дошкільного віку - це діти від 5 років. На сьогодні ці дітки у Рівному 100% охоплені дошкільною освітою, - каже Галина Кульчинська.

Поки що ці зміни депутати Верховної Ради не ухвалили. За словами Галини Кульчинської, якби масштаби та об’єм міського бюджету дозволяли, можна було б говорити про ухвалення програми підтримки приватних дитячих садочків.

А з наступного року навантаження на бюджет міста через дошкільні заклади й так зросте, адже місто опікуватиметься ще трьома відновленими закладами. Докладніше про те, що це за заклади – вже на сайті.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного