Чотири знаки Зодіаку, яким щастить у критичній ситуації

В останню хвилину вони виходять з води – сухими

Астрологи виокремили знаки Зодіаку, яким щастить найбільше у критичних ситуаціях. Їм дивом вдається уникнути наслідків й жити з піснею.

ОВНИ

У найбільш небезпечні моменти Овни інтуїтивно відчувають, що саме треба зробити. У критичні моменти вони стають дуже організованими та кмітливими. Хоча у звичайні дні на роботі вони частенько «гальмують».

ЛЕВИ

Леви завжди далекоглядні. Від природи вміють визначати сумнівні справи та ненадійних людей. Будь-яка критична ситуація для них, це шанс перевірити власні сили та випробувати знання на практиці.

СКОРПІОНИ

Скорпіони вміють скеровувати свій потенціал у необхідному напрямку та володіють проявляють природний спокій у небезпечній ситуації. І якщо раптом якогось разу вони потерпають від невдачі, то будьте певні – завтра Скорпіони почнуть знову.  

ВОДОЛІЇ

Водолії швидко забувають усі випробування через які проходили. Вони живуть теперішнім часом і здатні адаптуватися до будь-яких умов. Внутрішня сила – це головний оберіг Водоліїв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень