Чотири знаки Зодіаку, яким щастить у критичній ситуації

В останню хвилину вони виходять з води – сухими

Астрологи виокремили знаки Зодіаку, яким щастить найбільше у критичних ситуаціях. Їм дивом вдається уникнути наслідків й жити з піснею.

ОВНИ

У найбільш небезпечні моменти Овни інтуїтивно відчувають, що саме треба зробити. У критичні моменти вони стають дуже організованими та кмітливими. Хоча у звичайні дні на роботі вони частенько «гальмують».

ЛЕВИ

Леви завжди далекоглядні. Від природи вміють визначати сумнівні справи та ненадійних людей. Будь-яка критична ситуація для них, це шанс перевірити власні сили та випробувати знання на практиці.

СКОРПІОНИ

Скорпіони вміють скеровувати свій потенціал у необхідному напрямку та володіють проявляють природний спокій у небезпечній ситуації. І якщо раптом якогось разу вони потерпають від невдачі, то будьте певні – завтра Скорпіони почнуть знову.  

ВОДОЛІЇ

Водолії швидко забувають усі випробування через які проходили. Вони живуть теперішнім часом і здатні адаптуватися до будь-яких умов. Внутрішня сила – це головний оберіг Водоліїв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень